Terminarz online

Terminarz rezerwacji online jest dodatkowym modułem internetowym w programie ProDentis, który pozwala pacjentowi na samodzielne umówienie terminu wizyty o dowolnej godzinie i z dowolnego miejsca.

Terminarz dostępny jest na stronie internetowej gabinetu. Dla większego bezpieczeństwa gabinetu możemy udostępnić pacjentom dwie opcje rezerwacji:

1.Dla pacjentów "pierwszorazowych" lub mniej zaufanych - pacjenci tylko wskazują termin i godzinę wizyty nie widząc całego terminarza. Jeśli wskazana godzina jest dostępna, pacjent musi wypełnić szczegółowy formularz danych osobowych a jego rezerwacja trafia do recepcjonistki jako powiadomienie o chęci umówienia się na wizytę. Wówczas recepcjonistka decyduje czy umówić pacjenta w wskazanym przez niego terminie.

2. Dla pacjentów zaufanych- objętych system lojalnościowym i dysponujących karta z kodem kreskowym. Pacjenci zaufani, mają możliwość umówiona wizyta jest od razu widoczna w terminarzu programu ProDentis. Posługując się swoim indywidualnym kodem kreskowym, pacjent jest automatycznie rozpoznawany przez program ProDentis i dzięki temu może samodzielnie umówić się na wizytę.

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu wzrasta prestiż kliniki w oczach pacjenta i przede wszystkim zwiększa się wygoda pracy gabinetu.
Sam sprawdź ile to rozwiązanie oszczędza pracy recepcjonistce bądź lekarzowi przy obsłudze terminarza!!!

Chcesz zobaczyć jak działa grafik online? Zamów bezpłatnie wersję testową!!!


Główne funkcje Terminarza rezerwacji online:

 
- samodzielna rezerwacja wizyty przez "zaufanego" pacjenta - pacjenci dysponujący własnym unikatowym kodem (wygenerowanym w danych pacjenta przez ProDentis)
mogą samodzielnie umówić termin wizyty poprzez stronę,która automatycznie zostanie odzwierciedlona w programie ProDentis.
- zgłoszenie chęci wizyty przez pacjenta "pierwszorazowego" - pacjent, który jeszcze nie był w gabinecie również może wskazać odpowiadający mu termin wizyty, jednak po
wypełnieniu przez niego formularza osobowego, jego zgłoszenie jest przekazywane recepcjonistce lub lekarzowi jako zapytanie o możliwość rezerwacji. Recepcja może takie
zapytanie potwierdzić bądź odrzucić.
- dostęp do terminarza dla lekarzy z możliwością modyfikacji - nie tylko pacjenci, ale również lekarze mogę zalogować się do terminarza aby sprawdzić własny grafik
i dokonać jego modyfikacji (usunąć lub dodać nową wizytę)
 
© INFOTEL 2017 by INFOTEL WebDesign 2017