Edytor szablonów i dokumentów - EDIS
(tworzenie własnych dokumentów, oświadczeń pacjenta, zaświadczeń itp)
 

Edytor dokumentów to bardzo praktyczna funkcja pozwalająca na tworzenie własnych wzorów dokumentów, które mogą być wykorzystywane podczas wizyt.

Dzieki EDIS możemy utworzyć np. własną kartę pacjenta zawierającą wszystkie niezbędne informacje o pacjencie (dane personalne, formularz badań przedmiotowych czy zalecone badania diagnostyczne i szczegółowy przebieg zabiegu). EDIS służy także do tworzenia wzorów: zaświadczeń lekarskich, skierowań i przede wszystkim tworzenia oświadczeń pacjentów ze zgoda na leczenie, itp., które można wydrukować i przedłożyć pacjentowi do podpisu.

Samodzielnie definiujemy, jakie dane mają pojawiać się automatycznie na każdym nowym dokumencie (np. imię i nazwisko pacjenta, pesel pacjenta, dzisiejsza data, nazwisko lekarza itp.)

Na wszystkich stworzonych poprzez EDIS dokumentach, istneje mozliwość zamieszczenia podpisu biometrycznego z wykorzystaniem elektonicznego tabletu.*

 
Tablety do podpisu biometrycznego
W odpowiedzi na sugestie naszych użytkowników, stworzyliśmy w programie ProDentis możliwość podpisywania dokumentów przez pacjentów za pomocą elektronicznych tabletów. Do współpracy z ProDentis wybraliśmy jedne z najlepszych tabletów dostępnych na rynku - Tablety Wacom serii STU z monitem LCD.
Urządzenie te wyróżnia przede wszystkim duży i czytelny ekran, gdzie widać jak wygląda złożony podpis, czy jest czytelny - jeszcze przed jego finalnym złożeniem pod dokumentem. Dodatkowo duża rozdzielczość i zaawansowany pomiar nacisku umożliwia dokładne odwzorowanie podpisu odręcznego. Tablety Wacom STU wyposażone są w ekran TFT LCD z krótkim czasem reakcji umożliwiającym składanie podpisu tak, jak to ma miejsce w przypadku papierowych wersji dokumentu. Technologia TFT użyta w STU charakteryzuje się również niskim zużyciem energii i oraz długą żywotności. - PREMIERA TABLETÓW ODBYŁA SIĘ NA TARGACH DENTAMED 2011, Wrocław 25-26 listopada 2011.
 
* Niniejsza oferta tabletów do podpisu biometrycznego nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych. W związku z niejasnym statusem wartości podpisu biometrycznego w polskim ustawodastwie, stosowanie takiego podpisu musi być każdorazowo, indywidualnie ustalane z odpowiednim organem lub doradcą prawnym.
 
 

 

© INFOTEL 2017 by INFOTEL WebDesign 2017