Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  

 

eRecepta

Przygotowujemy się do wprowadzenia recept elektronicznych. Pierwszy krok został już wykonany. Nasza firma znalazła się w gronie siedmiu firm zakwalifikowanych do udziału w warsztatach "Projectathon" zorganizowanych przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) i poświęconych e-Recepcie. W dniu 19 marca 2018 wzięliśmy udział w Projectathonie a nasze oprogramowanie ProDentis wyposażone w moduł "e-Recepta" pomyślnie przeszło wszystkie testy przygotowane przez CSIOZ.

Link do artykułu opublikowanego przez CSIOZ podsumowującego to wydarzenie: Rezultaty Projecthaton 2018

Pomyślne uczestnictwo w warsztatach potwierdza naszą wiedzę i przygotowanie do wprowadzenia dokumentacji elektronicznej w formacie HL7 CDA

Planujemy wprowadzenie możliwości wystawiania e-Recepty oraz dokumentu EDM "Informacja dla lekarza kierującego" w lutym 2019

   
eZLA

Zgodnie z zapowiedziami, ZUS udostepnił firmom programistycznym środowisko testowe dla e-Zwolnienia.Korzystając z tego środowiska testujemy i wdrażamy do naszego oprogramowania funkcję wystawiania e-Zwolnień.

Planujemy wprowadzenie możliwości wystawiania dokumentów e-ZLA w lutym 2019

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Będzie to okazja do zaprezentowania Państwu licznych nowości w naszym oprogramowaniu i poruszenia kwestii związanych z ważną tematyką zabezpieczeń i ochrony danych osobowych w świetle nadchodzącego terminu wprowadzenia RODO. Odpowiemy Państwu na pytania dotyczące tego jakie rozwiązania wdrażamy aby pomóc Państwu w dobrym zabezpieczeniu danych zbieranych w oprogramowaniu ProDentis, Medicus i Protetis.

Pokażemy Państwu w jaki sposób nasze oprogramowanie spełnia wymogi rozporządzenia dotyczącego prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej (m.in. pełna rejestracja wszystkich zmian w karcie choroby pacjenta z podaniem przyczyny zmiany).

Zapraszamy również do rozmów na temat dalszego rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w tym e-Zwolnienia, e-Recepty i innych elementów Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

 

 

 

 

© INFOTEL 2018 by INFOTEL WebDesign 2018